• Sprzęt bankietowy plenerowy

Imprezy na świeżym powietrzu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. W dowolnym miejscu można urządzić nie tylko rodzinne spotkanie, ale również firmowy bankiet, a nawet huczne wesele. Organizacja takich wydarzeń odniesie pełen sukces nie tylko wtedy, gdy będzie sprzyjać ku temu pogoda. Trzeba zadbać również o odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zaproszeni goście spędzą czas w pełnym komforcie.

W tej kategorii przedstawiamy Państwu szeroką ofertę wynajmu sprzętu piknikowego. To między innymi wypozyczalnia grilli, parasoli ogrodowych, ławek czy stolików. To również wypożyczalnia namiotów oraz obrusów. Zapewniamy również całkowite wyposażenie takich wydarzeń, biorąc pod uwagę zastawę stołową, szkło i sztućce. Oferujemy też szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do imprezy, podczas której główną atrakcją są dania z grilla.

Zachęcamy do poznania naszej oferty. Jesteśmy pewni, że z naszym wyposażeniem każde wydarzenie na świeżym powietrzu będzie udane, na najwyższym poziomie będzie też catering. Serwis z naszymi produktami gastronomicznymi to pełna elegancja i komfort. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów na terenie województwa opolskiego , dolnośląskiego i śląskiego Opole , Wrocław, Gliwice, Kudowa .